impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja lubię. To specyficzne produkty, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej obok mnie wszelki rok. Oprócz zalet smakowych pomarańcza zawiera co niemal parę użytecznych składników.

Witamina C – nasza pierwotna chroń w rywalizacji grypą, przeziębieniami zaś nie tylko. W 100 g pomarańczy zajmujemy gdzieś 50 mg witaminy C. Uważacie, iż obecne nieco? I ewentualnie rozumiecie, że kwas askorbinowy stoi się witaminą C zaledwie w kole flawonoidów? Flawonoidy to zaiste mieszkające w roślinach substancje, które są silnymi antyoksydantami, usuwają wolne rodniki, bronią przed złośliwym promieniowaniem UV, oraz dodatkowo uczestniczą bakterio- i grzybobójczy. W przypadku dzikiej witaminy C nie jest wartościowe doręczenie jej imponujących wielkości, by wziąć wynik prozdrowotny. Preparaty w aptekach zawierają syntetyczną witaminę. Nawet jeśli istnieje na nich wpisane, że „z flawonoidami”, iż „spośród ekstraktem z wiśni acerola”, iż „z wywarem z bananów róży” więc jeszcze jest aktualne zaledwie ogólny kwas askorbinowy z smakiem flawonoidów, natomiast nie naturalna witamina. Jedyną wartą pomoce witaminą C w perspektywy załącznika jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy mamy wapń. Dwie pomarańcze wynoszą tyle samo wapnia co sama szklanka mleka. Następnymi cennymi punktami są błonnik, potas czy folian. Masa niezwykłych szczegółów znajdziemy rzadko w skórze pomarańczowej.

Ester-C
To zastrzeżona formuła, w jakiej połączono witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w próżnym z bazy chemicznych procesie legitymującym się na prawdach ostatnich punktów w centrum wodnym (bez zapachu szczególnych specyfików). W efekcie staje mieszanina askorbinianu wapnia i metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Więc oczywiście metabolity odpowiedzialne są zbyt piękną biodostępność tej witaminy również zbytnio jej wieloletnie podtrzymywanie się na otwartym stylu w krwi.

Doświadczenia dowodzą, że biodostępność wosku jest 10-ciokrotnie większa aniżeli kwasu askorbinowego. W obserwacji ujmuje toż, iż przy owym gołym okresie w natur efektywność wykonywania wosku będzie 10-ciokrotnie cieńsza niż tradycyjnej witaminy C.

Ester-C możecie dostać w krajowym interesie online klikając w odnośnik: Ester-C 1400mg – Igennus

Czy wtedy przedstawia, że w punktu pomocy przed chorobą powinniśmy teraz pociągnąć do sklepiku również osiągnąć kilka kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, iż nie, prawda? Wiecie, iż obecne co jest w kartoniku z wpisem „sok pomarańczowy” średnio pamięta się do tego, co skrywa w sobie funkcjonalna pomarańcza. Albo w takim ciosie trzeba zakupić „oryginalny wyciąg”, „nie z koncentratu”, „świeżo wyciśnięty” także będzie doskonale? Niestety podobnie nie.
http:activemodepotency.com


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *