Zaburzenia erekcji można dopuścić za wczesny sygnał zaburzeń układu sercowo-naczyniowego.

Zaburzenia erekcji? Zatem ponoć być cukrzyca

Dowiedziono, iż zaburzenia erekcji mogą brać o niemało lat (2-4 lata) pojawienie się objawów choroby wieńcowej. Tętnice prącia stanowią bowiem średnicę 1-2 mm i wcześniej ulegają zwężeniu od tętnic wieńcowych ( 3-4 mm średnicy) lub szyjnych ( 5-7 mm ).

Zaburzenia erekcji i choroba wieńcowa mają liczne czynniki ryzyka: nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, otyłość, zaburzenia lipidowe ( podwyższony poziom cholesterolu i kwasów tłuszczowych ), nikotynizm, które idą do uszkodzenia śródbłonka naczyniowego. W wyniku w naczyniach krwionośnych wytwarza się za mało substancji rozszerzających naczynia, oraz za dużo treści o profilu prozakrzepowym, co zmierza do zmiany miażdżycowej naczynia i sztywności tętnic.

Efekt końcowy zależy od tempa następujących zmian: zaburzenia erekcji, choroba wieńcowa, zawał lub udar.
Kiedy facet ma nadciśnienie…

google.com
Nadciśnienie tętnicze jest jakimś uznanych czynników etiologicznych występowania zaburzeń erekcji. U sporego procentu chorych (43 proc. – 68 proc.) z zaburzeniami erekcji współistnieje nadciśnienie tętnicze.

W zdobyciu statystycznym 2 na 3 chorych z nadciśnieniem tętniczym pewno zajmować zaburzenia wzwodu.

U większości klientów jest ono indywidualnym czynnikiem wystąpienia zaburzeń erekcji, i mówi się relacje pomiędzy zaburzeniami erekcji i współistniejącymi spośród przed statusami chorobowymi: cukrzycą, zespołem metabolicznym, obturacyjnym bezdechem sennym oraz depresją.

Leczenie nadciśnienia tętniczego było kilkakrotnie wtórną przyczyną wystąpienia zaburzeń erekcji u ludzi mających na nadciśnienie tętnicze. Zajmowałoby toż działania prowadzonego środkami z struktury β-adrenolityków. Obecnie przeprowadzane badania korelacji pomiędzy leczeniem nadciśnienia tętniczego według tych zaleceń i zabytków, i zaburzeniami erekcji nie potwierdzają negatywnej ich gospodarki w indukowaniu faktów z erekcją.
Męski argument za zapobieganiem również łagodzeniem cukrzycy

Wyniki szeregu badań epidemiologicznych potwierdzają, iż cukrzyca jest wadą, odpowiedzialną za występowanie zaburzeń seksualnych u obu płci. U ludzi są to schorzenia libido, tematy z erekcją oraz pasztety z nabyciem wytrysku.

5 słabo atrakcyjnych faktów na przedmiot cukrzycy

Erection-Potency.com
Zaburzenia erekcji indukowane cukrzycą, zwłaszcza cukrzycą typu pierwszego, często zbliżają panów młodych. Mierzy się, że co pozostały chory z cukrzycą może mieć punkty z erekcją, oraz samo prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń wzwodu u chorych z cukrzycą jest czterokrotnie zdrowsze niż u pacjentów zdrowych. Wykazano również relację między występowaniem zaburzeń erekcji oraz stanem wyrównania cukrzycy.

W tłuszcz pacjentów z cukrzycą i nadciśnieniem tętniczym na zaburzenia erekcji cierpi 67 proc. pacjentów, z czego 12 proc. na wielką jakość tej dolegliwości. Mechanizm patofizjologiczny zaburzeń erekcji jest kompleksowy. Uzależniony jest ze kolejami naczyniowymi (angiopatia ), uszkodzeniem systemu nerwowego (neuropatia), zmianami hormonalnymi.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *