Składniki aktywne środka VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i zamykają proces ich wydawania, w obecnym przedmiot łysienia.

Wzmocnienie oraz odżywienie cebulek włosów
Stymulacja wzrostu nowych włosów
Utrzymanie intensywnego koloru włosów
Regeneracja i nawilżenie włosów
Naturalny, bezpieczny skład

„Skuteczny lek na porost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na zbytu nieustannie pojawia się coraz dużo sposobów gwarantujących spektakularne efekty, jeżeli chodzi o porost włosów i zahamowanie procesu ich wypadania. Jednakże czy o im wierzyć? Aby upewnić się co do efektywności środka, warto skonsultować się ze specjalistą.

dr. med. Bogdan Martinov – specjalista trycholog. Od ponad 20 lat specjalizujący się diagnozowaniem i działaniem chorób połączonych z dolegliwościami skóry osoby i przyjaznymi włosami.

„Wypadanie włosów jest zjawiskiem naturalnym, choć dość uciążliwym. Szczególnie, jeśli stanowi ono nadmierne i napływa do łysienia. Kłopot ten zwłaszcza dotyczy mężczyzn. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, wywołane produkcją testosteronu, i ściśle rzecz biorąc dihydrotestosteronu. Sprawia on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz mniejsze i rzadsze włosy, oraz z rokiem prowadzi do zaburzeń ich pracy, wytwarzając tylko pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa i stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, docierając do mnie, jest przekonanych na rozpoczęcie wyjątkowo ryzykownych kroków, jak np. przeszczep włosów. Osobiście przed rozpoczęciem tak ostatecznych decyzji warto spróbować najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które wjeżdżają na wzmożenie aktywności skóry osoby do porostu włosów. Istnieje ostatnie wygodny, i dobry sposób. Warto wybrać środek o naturalnym składzie, który nie powodowałby skutków ubocznych. Poleciłbym coś możnego w biotynę, selen, ale te kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan wyjściem Twojego
kłopotu wypadających włosów!

VitaHairMan jest innowacyjnym produktem, dzięki jakiemu potrafią zniknąć Twoje kompleksy. Problem wypadania włosów, w ostatnim łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem użycia odpowiednich sposobów. VitaHairMan jest środkiem o dobrze skomponowanym składzie, oddziałującym na dużo dziedzin połączonych z pracą włosa.

Vita Hair man

www.Vita-Hair-man.com


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *