Alluramin to feromony dla ludzi. Ich zespół znaczy w wszyscy naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie działają na wzbudzanie pożądania seksualnego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich sprawianie pomoże wykreować atmosferę zaufania i zaangażowania, w której inne osoby będą Ostatni niezwykle względne i słabe. Wpływanie feromonów jest całkiem zdrowe oraz małe, ze powodu na to, że są to bezwonne substancje. Posiadają one nie tylko sposób do sukcesu na randce, czy imprezie, lecz dodatkowo w handlu- z możliwością uzyskasz pozycję lidera oraz sprawisz aurę bezpieczeństwa oraz oczekiwania.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych pań w otoczeniu
pozostaniesz w istocie dominatora i panu
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej pewności siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe historie i zdobędziesz akceptacja nowych ludzi

Użytkowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w miejscach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony oddziałują przez blisko 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, i konkretnie mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do liczby infochemicznej, które tak przebywają w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Pokazuje się jednakże, że podstawy też nie mają żadnego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe funkcje w powszechnym życiu wszystkiego człowieka m.in. wyrażają kontrolę i powodują na wyróżnienie się spośród otoczenia, znacząco wchodzą na pewność siebie, a także – co dla grupy jest najważniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów otwiera się w czasie, gdy przyjadą do narządu nosowo-lemieszowego, otrzymującego się w jamie nosowej.
Jak podejmują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, owocnie zachęcają do nas płeć przeciwną i wspierają w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych reklam na swój problem otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie projekty są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w którym montują się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów podejmuje się więc w ludzkiej podświadomości.

aluramin

Alluramin24.com


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *