African MANGO to normalny suplement diety prosty w skóry kapsułek. Wynik ten chwalony jest dla ludzi dorosłych, które zmagają się z tuszą i potrzebują zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do korzystania kapsułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Podstawowym składnikiem produktu jest ekstrakt z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Element ten zyskał markę w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, uważających na punkcie udokumentowanie jego skuteczności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest cennym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa ważną kwestię w toku odchudzania. Fakt ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i zmniejszając odczuwanie głodu.

Zamknięty w formulacji produktu African MANGO ekstrakt z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i ochronę wagi. Składnik ten więcej działa pozytywnie na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we krwi.

Skład:

W składzie suplementu diety African MANGO wydobywają się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając ogromną sumą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do potwierdzenia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najciekawszego efektu należy przyjmować pigułki w trakcie czy wręcz po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (tworzy to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przekraczać koniecznej do przyjęcia dziennej porcji preparatu.

AfricanMango900

bioveliss-tabs

Breast Fast


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *