Xtrasize to tabletki, które korzystają sprawić, iż penis weźmie na długości i grubości. Chodzą na podstawie poprawy przepływu krwi i zwiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego stworzony jest silny penis. Dzięki temu długość i grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze rezultaty są pojawić się po paru dniach i powinna więc stanowić efektywniejsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 skłonnych do połknięcia kapsułek oraz starcza na 2 miesiące terapii. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można kupić wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na dole znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w przyzwoitszej cenie.

Xtrasize – jakie efekty można dokonać po kuracji

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w pierwszym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o jakiś 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez drugie 2mc ma spowodować, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera wyłącznie naturalne składniki. Trudno zlokalizować na części producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę naturalnych składników, które adresowane są z lat”.

Bardzo na podstronach szukamy informację, że w zestaw tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest niezawodny?

Medykament ten stał zbadany oraz uznany do ruchu na placu Unii Europejskiej. Posiada jakieś certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co znacznie – przeszukując internet w poszukiwaniu myśli o tych tabletkach nie natknęliśmy się na informacje świadczące o pojawieniu się każdych większych efektów ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki liczą w prywatnym sklepie wyłącznie naturalne składniki a możliwość pojawienia się efektów ubocznych jest daleko dużo ograniczona.

Xtrasize

zytax

Vigrax promocja


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *